oficjalny dystrybutor marki presys w Polsce

O NAS

Merserwis został zarejestrowany w Warszawie w 1990 roku i działa nieprzerwanie od niemal 30 lat. Od samego początku firma funkcjonuje na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej, kontynuując przeszło 40 letnią tradycję związaną z miejscem, w którym znajduje się siedziba firmy. Obecnie poza dystrybucja Merserwis posiada własne Laboratorium Badawczo-Wzorcujące, oferuje serwis oraz naprawę mierników oraz prowadzi szkolenia z ich obsługi.

Sieć

dystrybucji

Merserwis działa nieprzerwanie od ponad 25 lat. Od samego początku firma funkcjonuje na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej. Na przestrzeni lat z sukcesem wypracowała sobie zaufanie wśród tysięcy klientów i dystrybutorów w Polsce.

Wzorcowanie mierników

Merserwis posiada wysoce rozbudowane Laboratorium Badawczo-Wzorcujące świadcząc profesjonalne usługi wzorcowania / kalibracji przyrządów pomiarowych oraz badań na zlecenie klientów.

Szkolenia

techniczne

Naszym celem jest przekazanie profesjonalnej i rzeczowej wiedzy z zakresu teorii i praktyki oferowanej przez nas aparatury kontrolno-pomiarowej marki Presys uczestniczącym w szkoleniach osobom. Skontaktuj się z nami w celu umówienia terminu szkolenia!

Serwis i naprawy mierników

Udzielamy pełnego wsparcia technicznego dla podmiotów, które dokonały zakupu produktów w firmie Merserwis lub sieci dystrybucji Merserwis. Jeśli twój piec kalibracyjny lub inne urządzenie wymaga naprawy - daj nam znać!

Wsparcie

techniczne

Rozbudowane laboratorium pomiarowe, oferuje usługi z zakresu testowania komponentów i podzespołów elektrycznych oraz prototypów produktów. Dzięki temu produkty firmy gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność.

Wykwalifikowana kadra

Merserwis jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Kadrę Merserwis stanowi 20 osób, z czego ponad połowa to wykwalifikowana kadra inżynierska, a sama firma notuje corocznie znaczące wzrosty sprzedaży w sektorze oferowanej aparatury i usług.

Jeżeli potrzebujesz prezentacji, szkolenia, wzorcowania lub naprawy - czekamy na kontakt!

MERSERWIS - OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI Presys

Odwiedź nas

Merserwis Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Gen. Wł. Andersa 10

00-201 Warszawa

Zadzwoń

inż. Kamil Turowski

22 531 00 94

533 394 222

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00